Zakuwanie węży hydraulicznych Śląsk, Katowice, Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec

Specjalizujemy się w zakuwaniu węży hydraulicznych nisko i wysokociśnieniowych. Oferujemy serwis węży, które są wykorzystywane do hydrauliki siłowej w maszyn budowlanych, rolniczych i innych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości osłony i komponenty, które wzmacniają wytrzymałość przewodów. Zajmujemy się różnymi typami przewodów od przemysłowych, sprzęgłowych, klimatyzacyjnych po termoplastyczne, teflonowe, paliwowe, pneumatyczne. Nasze usługi świadczymy dla firm z całego Śląska i okolic. Oferujemy zakuwanie węży hydraulicznych w Katowicach, Dąbrowie Górniczej, Sosnowcu, Będzinie. Dużym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych. Doskonale wiemy jakie wybrać komponenty hydrauliki siłowej, aby działały wydajnie przez długi czas. Specjalizujemy się w tematach związanych z regeneracją, okuwaniem i zakuwaniem węży hydraulicznych nisko i wysoko ciśnieniowych. Zapewniamy sprawny serwis hydrauliki siłowej. Rzetelny kontakt i profesjonalne działanie, dzięki czemu dostarczamy naszym klientom najlepsze i najtrwalsze rozwiązania.

zakuwanie węży hydraulicznych katowice dąbrowa górnicza śląsk sosnowiec

Zastosowanie węży hydraulicznych

  • przewody hydrauliczne i pneumatyczne używane w maszynach budowlanych, przemysłowych, rolniczych, drogowych, transportowych, górniczych, obrabiarki, urządzenia hutnicze
  • węże hydrauliczne używane w ładowarkach, podestach, koparkach, wózkach widłowych, podnośnikach
  • przewody wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych,
  • węże hydrauliczne o zwiększonej odporności na ścieranie
Doświadczenie

Od ponad 10 lat serwisujemy maszyny budowlane, sprzedajemy części zamienne i regenerujemy podzespoły. Setki naprawionych maszyn, profesjonalna i rzetelna obsługa klienta oraz szybka reakcja i skuteczna naprawa.

Mobilny serwis

Posiadamy mobilny serwis, który jest w stanie dojechać do miejsca (cała Polska i Europa) w którym jest przechowywana maszyna, ocenić wielkość usterek i przeprowadzić naprawę.

Rzetelnie, dokładnie i terminowo

Stały kontakt i rzetelna obsługa klienta to podstawa. Sprawnie przeprowadzimy wszelkie potrzebne naprawy i przywrócimy maszynę do działania.

Wszystkie numery katalogowe, nazwy i oznaczenia są własnością producenta i podano je wyłącznie w celu identyfikacji towaru.

Copyright © 2023 serwis-koparek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja i obsługa - strony internetowe LekroTech.pl
Zadzwoń +48 660 706 838