Serwis naprawa ładowarek teleskopowych Manitou, Merlo, Genie, Terex, JLG, UpRight i podestów ruchomych

Specjalizujemy się w serwisie i naprawie ładowarek teleskopowych Manitou, Genie, Merlo, JLG, Terex, UpRight. Zajmujemy się też naprawą podestów ruchomych. Zapewniamy serwis na terenie całej Polski z dojazdem do klienta. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w naprawie i remoncie ładowarek. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia i urządzenia diagnostyczne, aby jak najszybciej przywrócić maszynę do dobrego stanu technicznego. W połączeniu z bogatą wiedzą praktyczną naszych specjalistów, masz pewność, że poradzimy sobie nawet z ciężkimi usterkami. Rzetelnie ocenimy stan techniczny ładowarki, podestu i przedstawimy plan naprawy oraz realny termin. Przeprowadzamy również remonty ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych. Działamy kompleksowo - wykonamy wszystkie czynności potrzebne do naprawy zepsutej maszyny. Przykład realizowanych czynności remontowych (dopasowywane indywidualnie):

 • na początek pełna diagnostyka, sprawdzenie uszkodzeń i demontaż części wymagających naprawy
 • w zależności od stanu technicznego naprawiamy: zawory, skrzynie biegów, zwolnice, części układu napędowego, hamulce, siłowniki, hydromotory, pompy zębate i tłoczkowe, rozdzielacze
 • wymiana i zakuwanie węży hydraulicznych
 • prace blacharskie
 • dobranie odpowiednich części zamiennych lub regeneracja starych i ich montaż
 • piaskowanie i malowanie maszyn
serwis naprawa ładowarek teleskopowych podesty ruchome Manitou

Profesjonalny serwis Manitou, Merlo, Genie, Terex, UpRight, JLG

Stosujemy sprawdzone części zamienne od najlepszych producentów, co zapewnia wysoką jakość serwisu. Z dobrze dobranymi częściami maszyna będzie pracować znacznie lepiej pod kątem wydajności i żywotności. Niezależnie od tego czy wymagana jest tylko lekka naprawa ładowarki teleskopowej, czy też remont dopasujemy odpowiednie części. Typowe awarie i naprawy, które są przeprowadzane w ramach serwisu:

 • awaria wysięgnika hydraulicznego lub pompy - w sytuacji kiedy wysięgnik opada nawet kiedy obciążenie nie przekracza dopuszczalnego, podnosi się nierównomiernie i zbyt wolno lub pompa nie reaguje na sygnały wysyłane z układu sterowania
 • usterki w kabinie operatora - niedziałające szyby i oświetlenie, usterki elektroniczne, wady w konstrukcji
 • silnik i skrzynia biegów - zlokalizowanie przyczyny awarii, regeneracja lub wymiana zepsutych komponentów
 • zużyte przewody hydrauliczne - wymiana i zakuwanie
 • wytaczanie, tulejowanie otworów
 • usuwanie luzów w karetce osprzętu i zawieszeniu

Najlepszym sposobem na zminimalizowanie liczby awarii i przedłużenie żywotności sprzętu jest jego regularny serwis. Zapobieganie awariom i błyskawiczne wykonywanie drobnych napraw to nie tylko przedłużenie żywotności, ale też dłuższe bezawaryjne działanie i zaoszczędzone pieniądze. Skorzystaj z naszej oferty serwisu mobilnego. Nasze pojazdy serwisowe są świetnie wyposażone, dlatego większość napraw możemy wykonać bezpośrednio w Twojej siedzibie.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat serwisujemy maszyny budowlane, sprzedajemy części zamienne i regenerujemy podzespoły. Setki naprawionych maszyn, profesjonalna i rzetelna obsługa klienta oraz szybka reakcja i skuteczna naprawa.

Mobilny serwis

Posiadamy mobilny serwis, który jest w stanie dojechać do miejsca (cała Polska i Europa) w którym jest przechowywana maszyna, ocenić wielkość usterek i przeprowadzić naprawę.

Rzetelnie, dokładnie i terminowo

Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zlecenia zgodnie z oczekiwaniami i w określonym terminie.

Wszystkie numery katalogowe, nazwy i oznaczenia są własnością producenta i podano je wyłącznie w celu identyfikacji towaru.

Copyright © 2023 serwis-koparek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja i obsługa - strony internetowe LekroTech.pl
Zadzwoń +48 660 706 838