Najwyższa jakość części
w dobrych cenach
Szybka dostawa
naprawa na miejscu
Rzetelna i doświadczona
obsługa klienta

Szybka wymiana części z dojazdem do klienta

Potrzebujesz części zamiennych do maszyn dostępnych od ręki? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachową obsługą, duży wybór części do maszyn budowlanych i szybką dostawę. Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie na maila, a pomożemy Ci skompletować odpowiednie części w dobrej cenie.

Doświadczenie

Od ponad 10 lat serwisujemy maszyny budowlane, sprzedajemy części zamienne i regenerujemy podzespoły. Setki naprawionych maszyn, profesjonalna i rzetelna obsługa klienta oraz szybka reakcja i skuteczna naprawa.

Mobilny serwis

Wykonujemy naprawy maszyn z dojazdem do klienta (cała Polska i pobliskie kraje Europy). Nasz mobilny serwis posiada wszystkie niezbędne narzędzia i specjalistyczny sprzęt. Szybko naprawimy awarię i przywrócimy maszynę do działania, bez konieczności jej transportu.

Najwyższa jakość części

Zapewniamy szybki czas naprawy, ponieważ posiadamy setki różnych części zamiennych najwyższej jakości dostępnych od ręki na naszym magazynie. Dostarczymy je na plac budowy, dzięki czemu skrócisz czas przestoju niesprawnej maszyny do minimum.

Wszystkie numery katalogowe, nazwy i oznaczenia są własnością producenta i podano je wyłącznie w celu identyfikacji towaru.

Copyright © 2023 serwis-koparek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja i obsługa - strony internetowe LekroTech.pl
Zadzwoń +48 660 706 838