Serwis JCB - sprawna naprawa z dojazdem

Serwis JCB maszyn budowlanych od początku swojej działalności ukierunkowany jest na ocenę stanu technicznego sprzętu najczęściej używanego na placach budowy oraz szybką i skuteczną naprawę. W naszym specjalistycznym serwisie JCB pracują wyłącznie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem.

Przy pomocy nowoczesnych przyrządów i na podstawie wieloletniego doświadczenia szybko diagnozujemy usterkę w maszynie i ją usuwają. Nasz serwis JCB jest wyposażony w profesjonalny sprzęt diagnostyczny i części zamienne z najwyższej półki.

Serwis JCB to szybka i sprawna naprawa maszyn budowlanych. To może być ładowarka kołowa, minikoparka, koparko-ładowarka oraz powszechnie znana koparka lub inny typ maszyny. Najczęściej naszymi klientami są właściciele i użytkownicy koparek.

W magazynie serwisowym posiadamy oryginalne markowe części. Jeżeli klient życzy sobie wysokiej jakości zamiennik, na jego życzenie montujemy trwałe zamienniki. Cena jest niższa i niektórym klientom to odpowiada. Na każdym etapie serwisu JCB pozostajemy z Państwem w kontakcie.

serwis JCB
Doświadczenie

Od ponad 10 lat serwisujemy maszyny budowlane, sprzedajemy części zamienne i regenerujemy podzespoły. Setki naprawionych maszyn, profesjonalna i rzetelna obsługa klienta oraz szybka reakcja i skuteczna naprawa.

Mobilny serwis

Posiadamy mobilny serwis, który jest w stanie dojechać do miejsca (cała Polska i Europa) w którym jest przechowywana maszyna, ocenić wielkość usterek i przeprowadzić naprawę.

Rzetelnie, dokładnie i terminowo

Stały kontakt i rzetelna obsługa klienta to podstawa. Sprawnie przeprowadzimy wszelkie potrzebne naprawy i przywrócimy maszynę do działania.

Serwis JCB

Posiadamy również mobilny serwis JCB z dojazdem do klienta w całej Polsce i Europie. Jeżeli ze względu na odległość nie mogą nam Państwo dostarczyć podzespołu do oceny i naprawy, ułatwiamy transport. Naprawioną część odsyłamy przy pomocy firmy kurierskiej.

Serwis JCB maszyn budowlanych to specjalistyczny serwis, w którym mogą Państwo profesjonalnie i zawsze na czas dokonać przeglądu i naprawy maszyny budowlanej. Wykwalifikowani mechanicy z dużą wiedzą i doświadczeniem szybko dokonają oceny stanu technicznego maszyny, znajdą przyczynę jej awarii i niezwłocznie ją usuną.

Posiadamy nowoczesny sprzęt, który umożliwia nam dokonanie szczegółowych pomiarów oraz serwis JCB w krótkim czasie. Po rozpoznaniu przyczyn awarii maszyny przystępujemy do naprawy, którą staramy się przeprowadzić w możliwie najkrótszym czasie.

Serwis JCB specjalizuje się w naprawie wszelkich maszyn budowlanych. Klienci zgłaszają problemy w minikoparkach, ładowarkach, koparko-ładowarkach i koparkach. Posiadamy oryginalne części wymienne, jak i wysokiej jakości zamienniki. Po konsultacji z Państwem montujemy w maszynie albo część oryginalną albo zamiennik.

Jeżeli mają Państwo problem z dostarczeniem nam podzespołu do oceny stanu technicznego i naprawy, pomagamy w organizacji transportu. Naprawioną część odsyłamy przy pomocy firmy kurierskiej, z którą od wielu lat współpracujemy.

Naprawa koparek JCB i innych maszyn budowlanych

Maszyny budowlane to wysokiej jakości specjalistyczny sprzęt, który pracuje intensywnie. W każdej chwili może się pojawić drobna lub poważniejsza awaria, którą należy szybko usunąć.

Brak maszyny na placu budowy ma poważne konsekwencje dla innych odcinków pracy, na których również pracują maszyny budowlane. Przestoje w procesie pracy mogą obciążyć firmę budowlaną dodatkowymi kosztami.

W serwisie maszyn budowlanych błyskawicznie usuwamy defekt maszyny. Nasi pracownicy posiadający duże doświadczenie w przeglądach i naprawach maszyn robią wszystko, co w ich mocy, aby oddać w Państwa ręce sprzęt sprawdzony, naprawiony i sprawny. Szybka ocena stanu technicznego maszyny budowlanej, diagnoza i błyskawiczny serwis JCB – to nasza specjalność.

JCB serwis - sprawnie i rzetelnie

Koparki mają najwięcej zadań do wykonania na placach budowy. Nic dziwnego, że z czasem mogą ulec awarii. Nasi mechanicy po dokładnym zbadaniu ich stanu technicznego, szybko usuwają usterki, sprawdzają sprzęt na specjalistycznych przyrządach i oddają w Państwa ręce.

Na wszystkie realizowane przez nas usługi udzielamy gwarancji. Dotrzymujemy terminów, jesteśmy sumienni i odpowiedzialni. W stosunku do innych serwisów maszyn budowlanych, posiadamy atrakcyjne ceny. W przypadku awarii maszyny na placu budowy, mogą Państwo liczyć na naszą pomoc.

Serwis JCB na terenie całej Polski i Europy

Maszyny budowlane pracują intensywnie przez wiele lat. To sprzęt wydajny i powinien być odpowiednio traktowany. Najmniejsza awaria może zakłócić normalny proces pracy i utrudnić roboty na placu budowy. Wszelkie przestoje i opóźnienia mogą mieć przykre konsekwencje dla terminowego wykonania zadania.

Usterka powinna być jak najszybciej zdiagnozowana i usunięta. W serwisie maszyn budowlanych staramy się ułatwić Państwu rozwiązanie problemu ze sprzętem. Nasi specjaliści dokonują szybkiej oceny, wykrycia przyczyn awarii i przystępują do pracy.

Jeżeli usterka jest mała, w błyskawicznym tempie ją usuwamy i informujemy Państwa o możliwości odbioru maszyny. Jeżeli defekt jest większy, szukamy najszybszych sposobów przywrócenia sprzętu do użytku. To nasza dewiza od lat – działać skutecznie i szybko.

Koparka wyróżnia się na tle innych maszyn budowlanych tym, że najczęściej jest używana. Przy pomocy tej maszyny można wykonać wiele prac na budowie i robót ziemnych. Jeżeli Państwa koparka odmówiła posłuszeństwa podczas pracy, należy nas o tym szybko poinformować i zlecić nam wykonanie oceny stanu technicznego.

Po wykryciu przyczyny niesprawności maszyny, usuwamy usterki i w razie potrzeby wymienimy części na nowe. Na przeprowadzoną naprawę udzielamy gwarancji. Wyróżniamy się na tle innych serwisów, że zawsze jesteśmy terminowi. Ceny za nasze usługi i części są niższe niż w konkurencyjnych warsztatach. Posiadamy szerokie grono stałych klientów, którzy stale korzystają z naszych usług.

Zapraszamy do serwisu maszyn budowlanych – z naszą pomocą sprzęt szybko wróci do realizowania koniecznych zadań.

Wszystkie numery katalogowe, nazwy i oznaczenia są własnością producenta i podano je wyłącznie w celu identyfikacji towaru.

Copyright © 2023 serwis-koparek.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Realizacja i obsługa - strony internetowe LekroTech.pl
Zadzwoń +48 660 706 838