+48660 706 838

Zakuwanie węży hydraulicznych Śląsk, Katowice, Gliwice, Zabrze

Specjalizujemy się w zakuwaniu węży hydraulicznych nisko i wysokociśnieniowych. Oferujemy serwis węży, które są wykorzystywane do hydrauliki siłowej w maszyn budowlanych, rolniczych i innych. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, wysokiej jakości osłony i komponenty, które wzmacniają wytrzymałość przewodów. Zajmujemy się różnymi typami przewodów od przemysłowych, sprzęgłowych, klimatyzacyjnych po termoplastyczne, teflonowe, paliwowe, pneumatyczne. Nasze usługi świadczymy dla firm z całego Śląska i okolic. Oferujemy zakuwanie węży hydraulicznych Katowice, Gliwice, Śląsk, Zabrze i okolice. Posiadamy mobilny serwis, dlatego w celu naprawy maszyny wykonujemy też w całej Polsce i Europie. Dużym atutem jest nasze wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu ładowarek teleskopowych i podestów ruchomych. Doskonale wiemy jakie wybrać komponenty hydrauliki siłowej, aby działały wydajnie przez długi czas. Specjalizujemy się w tematach związanych z regeneracją, okuwaniem i zakuwaniem węży hydraulicznych nisko i wysoko ciśnieniowych. Zapewniamy sprawny serwis hydrauliki siłowej. Rzetelny kontakt i profesjonalne działanie, dzięki czemu dostarczamy naszym klientom najlepsze i najtrwalsze rozwiązania.

Zastosowanie węży hydraulicznych

  • przewody hydrauliczne i pneumatyczne używane w maszynach budowlanych, przemysłowych, rolniczych, drogowych, transportowych, górniczych, obrabiarki, urządzenia hutnicze
  • węże hydrauliczne używane w ładowarkach, podestach, koparkach, wózkach widłowych, podnośnikach
  • przewody wykorzystywane w trudnych warunkach atmosferycznych,
  • węże hydrauliczne o zwiększonej odporności na ścieranie
Wieloletnie doświadczenie
Bazujemy na doświadczeniu naszych specjalistów, którzy przez lata zrealizowali setki zleceń dlatego masz pewność, że poradzimy sobie w każdej sytuacji.
Działamy dokładnie i terminowo
Zawsze dokładamy wszelkich starań, aby wykonywać powierzone nam zlecenia zgodnie z oczekiwaniami i w określonym terminie.
Indywidualne podejście
Cena i zakres usług jest dostosowany do indywidualnych wymagań, aby przedstawić naszym klientom najlepszą ofertę.

Gliwice, Śląsk, Katowice, Zabrze - solidne zakuwanie węży i przewodów

Wykorzystujemy profesjonalne zakuwarki i nowoczesny sprzęt, który pozwala na wysokiej jakości zakuwanie węży hydraulicznych. Regenerowane przez nas przewody posiadają dużą wytrzymałość. Dobieramy indywidualnie parametry zacisku i sposób montażu w zależności od przeznaczenia. Chcąc zapewnić bezpieczną pracę warto zadbać o prawidłowe zakuwanie węży. Im lepsza jakość usługi, tym dłuższe, bezawaryjne działanie, czyli mniejsze koszty dla Twojej firmy i brak przestojów w pracy. Do każdego zlecenia stosujemy z elementów i asortymentu sprawdzonych dostawców, dlatego wszystkie elementy takie jak wąż hydrauliczny, oprawka, końcówka są spójne i doskonale do siebie pasują. Służymy doświadczeniem, chętnie doradzimy i pomożemy w trakcie trwania współpracy. Dostosowanie odpowiednich parametrów zacisku to podstawa dobrze wykonanego zakuwania. Serwis dla każdego typu przewodów - jednooplotowe, dwuooplotowe, czterooplotowe. Do każdego przewodu dopasowujemy odpowiednie końcówki (np. metryczne, calowe BSP i NPT, oczkowe) i tuleje zaciskowe według potrzeb klienta.

Działamy na terenie Katowic, Zabrza, Gliwic i okolic. Zakuwanie węży hydraulicznych wykonujemy tak, aby przewody były niezawodne i zapewniały bezpieczeństwo w trakcie pracy. Cena i termin jest ustalana indywidualnie, aby zapewnić Ci najlepszą ofertę. Chętnie pomożemy, odpowiemy na wszelkie pytania i dobierzemy rozwiązania, które spełnią każde wymagania. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.