+48660 706 838

Serwis

Nasza firma oferuje Państwu pełen wachlarz możliwości oraz pełnowartościowy serwis.

serwis

Prace wykonywane są w naszym warsztacie bądź na miejscu wskazanym przez klienta.

Nasi pracownicy to doświadczeni i wyselekcjonowani mechanicy. Świetnie odnajdują się w tematyce maszyn budowlanych oraz angażują się w zapewnienie klientom produktów najwyższej jakości. Z pewności poradzimy sobie z każdym problemem technicznym. Rozumiejąc potrzeby klienta zapewniamy minimalny czas wykonania pracy oraz minimalne ceny. Naszą zaletą jest jedna z najniższych stawek za roboczogodzinę pracy mechanika.
Naszym głównym celem jest zapewnienie Państwu obsługi na najwyższym poziomie.

Remonty maszyn:

Jedną z usług jaką świadczymy są remonty maszyn. Wykonujemy kapitalne remonty, jak i niewielkie naprawy. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom i przywrócić maszynę do pełnej sprawności technicznej. Naszym Klientom zapewniamy doradztwo techniczne oraz wszelaką pomoc dotyczącą eksploatacji maszyn budowlanych. Czas wykonania zlecenia staramy się skrócić do minimum.

Regeneracja i naprawy:

Dbając o potrzeby Klienta oferujemy regenerację oraz naprawę maszyn budowlanych. Regeneracja i wszelkiego rodzaju naprawy objęte są pełną gwarancją. Jesteśmy w stanie sprostać Państwa oczekiwaniom. Oferujemy konkurencyjne ceny, minimalny czas wykonania zlecenia.

Remonty skrzyni biegów:

Oferujemy państwu kapitalne remonty do maszyn CAT, JCB, Komatsu, Volvo. Remonty wykonujemy zgodnie z życzeniem Klienta. Korzystamy z części oryginalnych, bądź też zamienników doskonałej jakości. Czas wykonania remontu staramy się skrócić do minimum. Wszystkiego rodzaju remonty objęte są gwarancją.

Remonty silników:

Digger wykonuje kapitalne remonty silników. Remonty silników marek: CAT, JCB, Komatsu, Volvo to nasza specjalność. Przy remontach silników wykorzystujemy części oryginalne oraz wysokiej jakości zamienniki. Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji. Remonty wykonujemy na terenie całego kraju bądź też w naszym warsztacie. Posiadamy w pełni wyposażony warsztat oraz wykwalifikowaną kadrę.

Remonty mostów:

Przy remoncie mostów napędowych istotne jest jego solidne wykonanie. Zwracamy uwagę na jakoś wykorzystanego materiału oraz na nowoczesność technologii. Zajmujemy się remontami każdego rodzaju mostów. Mają Państwo wybór między nowymi, używanymi częściami a doskonałej jakości zamiennikami.