+48660 706 838

Filtry, oleje, smary

15W40 Premium

Olej HAVOLINE PREMIUM 15W-40 to wielosezonowy, wysokiej jakości mineralny olej do silników spalinowych .Został opracowany z przeznaczeniem do stosowania w samochodach osobowych z silnikami z zapłonem iskrowym i samoczynnym, które pracują w najcięższych warunkach. Olej ten zapewni wydłużoną żywotność silnika oraz zapobiega powstawaniu szlamów i osadów.

LA10W
Olej hydrauliczny stosowany do maszyn Caterpilla. Przeznaczony jest do układów hydraulicznych w maszynach budowlanych. Posiada lepsze własności przeciwzużyciowe na przedłużenie żywotności podzespołów (pompy tłoczkowe). Doskonała odporność na utlenianie oraz zabezpieczenie przed rdzą i korozją.

Textran HD 30
Olej przekładniowo-hydrauliczny zestawiony przy udziale mineralnych olejów bazowych i pakietów dodatków uszlachetniających, do stosowania w układach przeniesienia napędu oraz układach hydraulicznych ciągników, kombajnów i innych maszyn rolniczych.

Filtry

Posiadamy pełną gamę filtrów. Przy doborze odpowiedniego filtru pomoże Państwu nasz wykwalifikowany zespół. W naszej ofercie znajdą Państwo gotowe zestawy filtrów do CAT, JCB, Komatsu, Volvo – zarówno do maszyn kołowych, gąsienicowych oraz minikoparek.

Smary

W naszej ofercie posiadamy smary doskonałej jakości. Dzięki swoim właściwością są odporne na obciążenia. Oferowane przez nas smary są przystosowane do maszyn pracujących w ciężkim, wilgotnym środowisku. Zapewnią maszynie ochronę przed korozją, utlenianiem.